Sinulan

Cieknący katar i zatkany nos to problem wielu osób. Katar jest najczęstszym objawem przeziębienia, grypy, alergii bądź zapalenia zatok. Bez względu na podłoże jego występowania jest on bardzo męczący i powoduje duży dyskomfort w codziennym funkcjonowaniu. Jeśli też borykasz się z tym problemem i codziennie zadajesz sobie pytanie, co na katar i zatkany nos, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Na pomoc przychodzi Sinulan Express Forte. To wyrób medyczny, który pomoże na problemy z górnymi drogami oddechowymi. Ten naturalny preparat daje szybką ulgę przy zatkanym nosie i zapaleniu zatok bez efektu przyzwyczajenia.

Sinulan Express Forte –wyrób medyczny na katar

Katar to męcząca dolegliwość, która dotyka nas kilka bądź nawet kilkanaście razy do roku. Utrudnia oddychanie, wywołuje ból gardła, powoduje problemy ze słuchem, węchem czy smakiem. Szczególnie dotkliwy jest dla najmłodszych. Kiedy więc u dziecka wystąpi katar, warto od razu sięgnąć po preparaty udrażniające nos. Sprawdzony preparat możemy otrzymać od marki Sinulan. Wyrób  medyczny Sinulan Express Forte może być stosowany przez dorosłych i dzieci w wieku powyżej 12 lat.

Jeśli szukasz dla siebie naturalnego preparatu na katar, sięgnij po Sinulan Express Forte. Świetnie się sprawdza przy nieżycie nosa wywołanym infekcjami bakteryjnymi czy wirusowymi. Wśród produktów marki Sinulan można także znaleźć preparat do walki z katarem alergicznym – Sinulan Forte Allergy, Tak samo jak w przypadku Sinulan Express Forte tak i ten wyrób medyczny jest w postaci aerozolu do nosa, którego głównym składnikiem jest ksyloglukan pochodzenia naturalnego. Wykazuje właściwości łagodzące objawy nieżytu nosa i zapalenia błony śluzowej nosa, zwłaszcza pochodzenia alergicznego. 

A co na katar dla kobiet w ciąży?

Nieżyt nosa bardzo często dotyka przyszłe mamy, których osłabiony organizm może przyciągać jak magnes wszelkie wirusy i bakterie. Niewiele substancji czy preparatów może być stosowanych przez tą wrażliwą grupę konsumentów. Marka Sinulan posiada wspomniany już wyrób medyczny Sinulan Express Forte, który może być stosowany przez kobiety w ciąży oraz karmiące piersią po konsultacji z lekarzem. Wyrób działa miejscowo i chroni błonę śluzową nosa przed wysuszeniem i podrażnieniami. Ważną cechą preparatu jest to, iż szybko przynosi ulgę zatkanemu nosowi.

Co na katar: przede wszystkim środki sprawdzone i naturalne

Jeśli szukasz naturalnych i sprawdzonych substancji, to wszystkie te cechy znajdziesz właśnie w wyrobie medycznym Sinulan Express Forte. Nie brakuje w nim wysoko skoncentrowanych naturalnych składników w tym zestawu 4 wyselekcjonowanych olejków eterycznych, które pozytywnie wpływają na udrożnienie oraz nawilżenie śluzówki nosa.

STADA/PL/363/2021